Словники, перекладачі, розмовники  
online-pereklad.com.ua - онлайн перекладач  
Головні розділи:

Перекладач Google Гугл

Словник Лінгво

Словник Мультитран

Словник Лінгво-Софт

Онлайн перекладач

Онлайн розмовник

Скачати аудіокниги

Купити книги та словники

Статті, інформація


Словники та перекладачі:
    

Вивчення іноземних мов

Знання мов у наш час є дуже важливим як для особистісного зростання, так і для професійних успіхів у навчанні і роботі. Для побудови гарної кар'єри необхідно не тільки бути високопрофесійним фахівцем у своїй області, а й мати інші вміння та навички, а вже мовний бар'єр і зовсім не повинен стояти між вами і успіхом. Саме тому так важливе вивчення іноземних мов. Ще років двадцять тому йому не надавалося такого великого значення, але вже зараз вивчення мов починається ще з дитсадка, і це правильно. Діти в молодшому віці добре сприйнятливі до нових знань і при бажанні їх можна навчити вільно розмовляти іноземною мовою як рідною.

Звичайно, якщо вам терміново необхідні послуги технічного перекладу, не варто зв'язуватися з усією специфікацією, намагатися вникнути в терміни - набагато простіше звернутися в агентство перекладів, де за вас зроблять всю чорну роботу. Але добре володіти розмовною англійською, так як саме він визнаний світовим, ви просто зобов'язані.

Тому варто негайно приступити до вивчення. Якщо школа і університет вже позаду, а потрібної кількості знань ви так і не набрали, спробуйте навчатися самостійно. На допомогу вам в першу чергу прийде Інтернет. Зараз існує безліч сайтів, які допомагають у вивченні мов. На них публікуються аудіо і відео уроки, тексти, які можна перекладати, а потім перевіряти себе і правильність написаного. Приступити до вивчення мови можна практично з нуля, почавши з вивчення алфавіту. А далі залишається тільки удосконалюватися, пройшовши курс для початківців і успішно закріпивши отримані знання, можна приступати до вивчення інших курсів і дістатися до професійної сходинки.

У вивченні мови допомагають он-лайн словники та он-лайн розмовники. З їх допомогою можна поповнити словниковий запас і вивчити елементарні мовні звороти, які стануть в нагоді, коли ви, наприклад, чи підете на практику за кордон.

Якщо вивчення мови потрібне для справи, то краще звернутися в бюро перекладів і замовити послуги фахівця, який допоможе впоратися з поставленим завданням, але для того, щоб надалі вільно спілкуватися з партнерами, розбиратися в іноземній документації, варто піти на спеціалізовані курси, вибравши спеціалізацію, пов'язану з бізнесом і фінансами. Там вас навчать багатьом термінам, якими ви щодня користуєтесь у своїй роботі, і зроблять акцент саме на тій області знань, яка буде найбільш корисна для вас в конкретній діяльності.

    

 
Контакти | Реклама на сайті | Мапа сайту | Навчальні матеріали
 

top! Піднятись вгору 

 

Copyright © 2008-2014 онлайн перекладач та словник - online-pereklad.com.ua