Словники, перекладачі, розмовники  
online-pereklad.com.ua - онлайн перекладач  
Головні розділи:

Перекладач Google Гугл

Словник Лінгво

Словник Мультитран

Словник Лінгво-Софт

Онлайн перекладач

Онлайн розмовник

Скачати аудіокниги

Купити книги та словники

Статті, інформація


Словники та перекладачі:
    
Переклад слова в словнику Лінгво


Купити словник

Купити словник Abbyy Lingvo.

 

Інформація про словник Лінгво

Словник Лінгво (офіційна назва словника - Abbyy Lingvo) є перекладачем слів і словосполучень з 2-5 слів з і на наступні мови: російська, англійська, французька, німецька, італійська, іспанська. У продажу є багатомовна версію "Лінгво", до якої входять також електронні словники таких мов: турецької, китайської, української та латинської. Система "Lingvo" - це прекрасний помічник для переказів та вивчення іноземних мов. З кожною новою версією Лінгво стає все більш досконаліше:

- Набагато легше став відбуватися пошук перекладу рідкісних слів: у версії ABBYY Лінгво 12 додані і оновлені кілька десятків словників.

- До складу "Лінгво" входить також великий тлумачний словник англійської мови Collins English Dictionary. Цей словник у великій мірі спрощує життя перекладачам і людям, які вивчають англійську мову.

- Сучасний англійський (американський) мова також буде переводити досить легко - електронний словник "Лінгво" йде в ногу з часом: словникові бази постійно оновлюються.

- Переклад в платній версії словника Lingvo став більш зручним - запроваджено нові функції перекладу з наведення курсору миші. В даний час це самий швидкий і зручний спосіб для читання іноземною мовою. При пошуку чи читанні інформації у вікні браузера користувачеві досить навести курсор миші на слово або фразу - і "Лінгво" в ту ж мить покаже підказку з перекладом.

- Для тих, хто почав вчити іноземну мову - програму "Лінгво Tutor" тепер можна встановити на Pocket PC і вчити слова, коли у вас є вільний час!

- Де б ви не були, ви завжди зможете взяти "Лінгво" з собою: в комплект поставки програми входять версії електронного словника для кишенькових комп'ютерів і смартфонів.

 
    

 
Контакти | Реклама на сайті | Мапа сайту | Навчальні матеріали
 

top! Піднятись вгору 

 

Copyright © 2008-2014 онлайн перекладач та словник - online-pereklad.com.ua